Ettevõttest

Print Friendly, PDF & Email

 

City Kliima OÜ on kütte-, jahutus-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete müügi, paigalduse ja hooldusega tegelev ettevõte, mis tegutseb alates 2008 aastast. Meie salong asub Tallinnas aadressil Suur-Sõjamäe 50A, kus on võimalik tutvuda töötavate tootenäidistega. Parimaks teeninduseks soovitame kohtumised eelnevalt kokkuleppida telefoni teel 680 0160 või konsulteerides otse müügijuhtidega. Meie meeskond on erialaselt pädev ning omistatud on kõik vajalikud kutsed antud valdkonnas tegutsemiseks.

Pika tegevusaja jooksul oleme paigaldanud tuhandeid soojuspumpasid ning kliimaseadmeid, projekteerinud ning välja ehitanud hulgaliselt jahutus-, kütte-, ventilatsiooni- ja niisutussüsteeme. Peame ennast konkurentsitult parimateks serveri- ning muude infotehnoloogiliste ruumide jahutamises. Oleme teostanud erineva raskusastmega jahutuse eritöid: Riigi Infokommunikatsiooni Sihtasutuse, Eesti Rahvusraamatukogu, Omniva,  Wavecom, LinxTelecom, Tallinna Ülikooli, Eesti Energia, Päästeameti, Tallinna Linnakantselei, Mikrolink serveriruumides ja mitmete riikliku tähtsusega objektidel.
Pidev kontroll kvaliteedi üle ning oma paigaldus- ja hooldusmeeskond teevad meist usaldusväärse partneri nii väikese eratarbija kui suure ehitusfirma jaoks. Samuti omame kvalifitseeritud kindlaid alltöövõtjaid, kellega oleme koostööd teinud algusaastatest alates. Hoolikalt valitud ning aastatega kokku kasvanud meeskond välistab tööde kvaliteedi kõikumise. Kvaliteetse töö tunnustuseks on rahulolevate klientide tagasiside, mis jõuab meieni ka nende poolt soovitatud uute klientide näol.

City Kliima OÜ tootevalikus on: soojuspumbad, õhk-vesi soojuspumbad, maasoojuspumbad, konditsioneerid, vesijahutus – ja ventilatsiooniagregaadid, päikesepaneelid, õhuniisutid, -kuivatid, -puhastid, -kardinad. Oleme Atlantic õhk-vesi ja hübriidsoojuspumpade maaletooja ning mitmete tootjate ametlik edasimüüja Eestis: nt. Daikin, Thermia, Midea, Wolf, Dimplex, Vertiv (Emerson) ja Condair.

Usaldusväärne partner

City Kliima OÜle on väljastatud järgmised tegevusload:

EPE000550         09.12.2009         Ehitusprojektide ekspertiisid

EEP001754          09.12.2009         Projekteerimine

EEO002091         09.12.2009         Omanikujärelevalve

EEK000668         09.12.2009         Ehitise audit

EEH003916           11.03.2009        Ehitamine

TEL002837           26.09.2016        Elektritööd

Tähtis! Enne alltöövõtja/paigaldaja valimist kontrolli alati vastavate registreeringute olemasolu majandustegevuse registris. Vastava registreeringu puudumine on vastuolus kehtiva seadusandlusega ning viitab sellele, et firmal puudub vastava eriala vastutav spetsialist või ei kuulu nimetatud teenus firma põhitegevusalade hulka! Ettevõtte maksekäitumise kohta leiate infot Creditinfo Eesti AS koduleheküljelt maksuvõlgade raportist ja tasutud maksudest.

City Kliima OÜ-le on väljastatud Eesti Eduka Ettevõtte tunnistus 2018 krediidiireitinguga AA

 

 

[contact-form-7 id="2482" title="OptinMonster"]