Miks kasutada õhupuhastit?

Print Friendly, PDF & Email

ohupuhastus

Tavaliselt veedavad inimesed  kuni 90 % oma ajast siseruumides ning on väga oluline, et sissehingatav õhk oleks puhas.  Tänapäeval esineb inimestel väga palju erinevaid allergiaid ja hingamisteede haiguseid kuna ruumide sissehingatavas õhus levib tolm, bakterid, viirused ja tubakasuits. Nende vältimiseks või vähemalt leevendamiseks kasutatakse aina rohkem õhupuhasteid, mis puhastavad õhu nii tolmuosakestest,  kui ka lemmikloomade karvadest. Lisaks sellele suudavad need hoida ruumis piisavat niiskustaset. Näiteks Daikini Ururu MCK75JVM-K , kus niisutus ja õhupuhastus on ühes seadmes.  Just talvisel ajal on ruumid kuivad ning õhupuhasti aitab probleemi leevendada.

Kuidas toimub õhu puhastamine?

ohupuhastamine

  • Eelfilter (sisaldab katekiini) püüab kinni suured tolmuosakesed ja lemmikloomade karvad.
  • Uus aktiivne bio-antikehade filter eemaldab õhus olevad viirused.
  • Plasmaionisaator laeb positiivse laenguga tolmu- ja õietolmuosakesed, mille eemaldab negatiivse laenguga elektrostaatiline filter.
  • Striimer lagundab keemilised ained, nt lõhnad ja formaldehüüdi, kahjututeks kõrvalsaadusteks.
  • Striimer soodustab ka fotokatalüütilist reaktsiooni titaanapatiidist fotokatalüütilise filtri pinnal, mis eemaldab bakterid ja viirused.
  • Desodoreeriv katalüsaator lagundab lõhnad.

Kuidas toimub õhu niisutamine?

Kompaktsel Daikini Ururu õhupuhastus ja -niisutusseadmel on voolujooneline 4 liitrine mahuti, millest vesi jookseb alusele. Spetsiaalselt disainitud vesiratas segab veepinda, põhjustades niiskusetilkade kogunemist filterelementidele. Läbi filtrite minev õhk imab niiskuse endasse ja laseb selle ruumi, luues õdusa ja loomuliku niiskussisalduse.

ohuniisutamine

Kui vajate õhupuhastite kohta rohkem informatsiooni, siis pöörduge meie müügijuhtide poole või tutvuge kodulehel välja toodud tootevalikuga SIIN.

 

[contact-form-7 id="2482" title="OptinMonster"]