Thermia Diplomat Inverter Mini

maasoojuspump

Mugavus, mida soovite. Sääst, mida armastate.

*Küsi personaalset pakkumist ja tasuta konsultatsiooni

 • Vähendab teie energiakulu 80%
 • Disainitud madalenergiamajade (1,5-7 kW) jaoks
 • Invertertehnoloogia kõrgema aastase kasuteguri saavutamiseks SCOP 5.77
 • Madal müratase 29-43 dB(A)
 • Uus juhtimissüsteem ja uudne värviline puuteekraan
 • Parim sooja vee tootmine oma segmendis
 • Online – reguleerige soojuspumpa ükskõik kus te ka ei viibiks

A+++ energiaklass, kui soojuspump on integreeritud süsteemi osa.

A++ energiaklass, kui soojuspump on ainus soojusallikas. 

Maasoojuspump madalenergiamajadele

Diplomat Inverter Mini võimsus ja omadused on optimeeritud tagama maksimaalset säästu väiksema energiatarbega majades. Reguleeritava kiirusega kompressori võimsuse vahemik on 1,5 – 7 kW.

See tagab teile äärmiselt kõrge aastase kasuteguri. Elektriarvet võimaldab veelgi vähendada asjaolu, et te ei kasuta enam kunagi oma tegelikust vajadusest rohkem energiat.

Diplomat Inverter Mini toodab oma suuruse kohta palju sooja vett tänu sisseehitatud TWS tehnoloogiale ja mitmetele muudele tehnilistele uuendustele. See tähendab, et traditsiooniliste tehnikatega võrreldes toodab Diplomat Inverter Mini kiiremini kõrgemal temperatuuril sooja vett.

Jahutus suvel

Maasoojuspump tagab talvel kütmise, kuid suvel saab protsessi lihtsasti ümber pöörata. Soojuspump kogub majast soojust ja juhib selle pinnasesse puuritud puurauku, tagades jahutuse.

See on tavalise õhukonditsioneeriga võrreldes kulusäästlikum. Lisatarvikuga Diplomat Inverter Mini võib suvel tagada ka maja efektiivse jahutuse.

Skandinaavia disain ja kvaliteet

Thermia maasoojuspumbad on konstrueeritud, katsetatud ja valmistatud Euroopa kõige karmimates kliimatingimustes.

Rootsi talved võivad olla ekstreemsed. Veebruar on tavaliselt kõige külmem kuu, kus temperatuur võib Põhja-Rootsis langeda nii madalale kui –30°C või veelgi madalamale ning kus maju tuleb kütta septembrist maini.

Thermia Diplomat Inverter põhineb soojuspumpade väljatöötamise ja müügi 40-aastasel kogemusel. Tänapäeval on see Thermia tootevalikus uusim elamute kütmiseks ettenähtud maasoojuspump.

Uus arukas juhtimissüsteem

Juhtseade koordineerib ja juhib küttesüsteemi. Thermia soojuspumbad töötavad suure täpsusega, et tagada teie kodus parim võimalik sisekliima võimalikult väikeste kuludega. Meie juhtseadet on väga lihtne kasutada.

Süsteem kasutab algoritmi, mis tagab madalaimad võimalikud kasutuskulud, hoides soovitud ruumitemperatuuri.

Uued funktsioonid:

 • värviline puuteekraan ja intuitiivne menüü
 • täielik ülevaade temperatuuridest
 • Süsteemiuuendused USB-pesa kaudu
 • nutika maja liides hoone juhtimissüsteemiga (BMS-süsteemiga)

Thermia Online

Rakendusprogrammi Thermia Online abil saab kontrollida küttesüsteemi nõuetekohast töötamist, vähendada puhkusel viibimise ajaks maja ruumitemperatuuri või saada sõnumeid, kui peaks ilmnema midagi ootamatut.

Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta. Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i jaoks.

Unikaalsed tooteomadused

Madala energiatarbega majad

Diplomat Inverter Mini on spetsiaalselt konstrueeritud väikese energiakuluga majade jaoks ja selle väljundvõimsus on vahemikus 1,5 – 7 kW. Inverter Mini on saadaval nii kolmefaasilise (400 V) kui ühefaasilise variandina (230 V).

Väikese energiakuluga maja väldib soojuskadusid ja kasutab energiakulu vähendamiseks ära päikeseenergiat ning küttest ja jahutusest pärit taastuvenergiat.

Töötab tõhusalt igal aastaajal

Thermia Diplomat Inverter Mini on invertertehnoloogiaga maasoojuspump, mis tagab tänu unikaalsetele tehnilistele lahendustele suure jõudluse. Tänu oma muljetavaldavale aastaringsele kasutegurile (SCOP-ile) 5,77 võimaldab Thermia Diplomat Inverter Mini vähendada energiatarvet kuni 80%.

SCOP on näitaja, mis kirjeldab soojuspumba töötamist aasta ringi (mida suurem see on, seda parema süsteemiga on tegemist).

Küte

Kõige tavalisemad Euroopa küttesüsteemid on veepõhised, st vesi transpordib soojusenergia radiaatoritesse või vesipõrandakütte-süsteemidesse. Veepõhise jaotussüsteemi väljundtemperatuur on põrandakütte puhul tavaliselt 30–35 °C ja radiaatorite puhul 45–55 °C. Thermia soojuspumbad pakuvad väikese süsinikuheitega alternatiivi moodsate hoonete traditsioonilistele kateldele, olenemata sellest, kas tegemist on uusehitise või remondiobjektiga ja milline on küttesüsteemis nõutav temperatuur.

Rohkem sooja vett, kiiremini

Soojaveeboiler on varustatud meie TWS (Tap Water Stratification – kraanivee kihistamise) tehnoloogiaga, mis tähendab, et sooja vett valmistatakse kiiremini ja kõrgemal temperatuuril kui traditsioonilise tehnoloogia puhul.

Kuna soe vesi lahjendatakse kraanivee temperatuurile, on kasutatava sooja vee maht tänu kõrgemale temperatuurile palju suurem.

Madal müratase

Uus mehaaniline konstruktsioon muudab Diplomat Inverter Mini üheks kõige vaiksemaks müügilolevaks soojuspumbaks. Inverter Mini helivõimsustasemed on olenevalt kompressori kiirusest vahemikus 29 dB(A) kuni 43 dB(A) (standardite EN12102 ja EN ISO 3741 kohaselt).

Diplomat Inverter Mini on turul pakutavate soojuspumpade hulgas üks vaikseim.

Paindlikkus

Diplomat Inverter Minil on integreeritud 180-liitrine soojaveeboiler. Diplomat Duo Inverter Mini on ilma soojaveeboilerita versioon. Seda saab kasutada koos Thermia MBH-ga ja eraldi 200- või 300-liitrise soojaveeboileriga või mõne muu soojaveeboileriga.

Tänu tarvikute laiale valikule suudab Diplomat Inverter Mini tagada ka jahutuse ja basseini kütmise ning võib töötada koos päikeseküttepaneelide või lisakütteseadmetega.

Invertertehnoloogia

Invertertehnoloogia reguleerib maasoojuspumba võimsust pidevalt hetkenõudluse järgi, mis tähendab, et soojuspump suudab toota 100% teie energiavajadusest.

See tähendab omakorda, et teil ei ole vaja maksta lisakütte eest.

Optimum-tehnoloogia

Optimum-tehnoloogia jälgib pidevalt teie maakütte süsteemi ja reguleerib selle põhjal pumba jõudlust. Reguleeritava kiirusega A-klassi pumbad tagavad, et pumba igapäevase töötamise saab alati seada teie nõuete ja tingimuste kohaseks.

See tähendab, et võite olla kindel, et pump töötab alati maksimaalse efektiivsusega.

Basseini kütmine

Diplomat Inverterit saab lihtsasti täiendada nii, et see saaks kütta aasta ringi teie basseini.

Nii saate basseini nautida aasta ringi ja vähendada oluliselt selle kütmise kulusid.

Thermia maasoojuspumba kasutamise eelised

 • Energiasäästlik kütmine
 • Väiksemad küttearved
 • Väikese süsinikuheitega küte
 • Aastaringne mugavus

Kuni 75% energiatarbest tasuta – taastuv energia õhust ja maapinnast

 • Suurim võimalik efektiivsus – 3 ühikut soojusenergiat elektrienergia iga ühiku kohta

 • Aitab kinnisvara hindamisel saada parema energia sertifitseerimisklassi

 • Tõhus küttesüsteem nii uusehitiste kui ka remondiobjektide puhul

Soojuspumbad annavad võrreldes maagaasi, õli või vedelgaasiga aastas olulise säästu

 • Kasutuskulude sääst 30–60% (olenevalt praegu kasutatavast kütuseliigist)

 • Preemiad ja boonused rohelise energiapoliitika toetamise eest

 • Väikesed hoolduskulud – ei ole vaja gaasivarustust, korstnat ega ohutuskontrolle

Õhk- ja maasoojuspumbad annavad teie isikliku panuse sellesse, et taastuvate energiaallikate osakaal oleks Euroopas 2020. aastal 20%

 • Soojuspumbad vähendavad fossiilse kütuse süsteemidega võrreldes CO2-heidet kuni 50%

 • Vastab täielikult ökoloogilise projekteerimise nõuetele (energiaklass A+++/A++)

 • Soojuspumbad ei tekita tuhka ega suitsu

Terviklik kliimalahendus

 • Üks lahendus – küte, soe tarbevesi ja jahutus

 • Passiivne ja aktiivne jahutus suvel

 • Laske soojuspumbal oma basseini kütta

Thermia on pikkade tradistioonide ja ajalooga Rootsi soojuspumpade tootja juba aastast 1923

Thermia on viimased 50 aastat pühendanud kõik ressursid ja teadmised ühe toote arendamiseks ja rafineerimiseks: soojuspump. Keskendumine geotermilisele energiale on andnud meile maailma juhtivad teadmised soojuspumpade tehnoloogias.

Kõik Thermia tooted on projekteeritud, toodetud ja testitud Rootsis, kasutades uusimat tehnoloogiat ja kõrgeima kvaliteediga komponente.

City Kliima OÜ pakub asjatundliku abi küttekulude optimeerimisel s.h uue küttesüsteemi projekteerimisel, väljaehitamisel või olemasoleva katlaruumi renoveerimisel.

KONTAKT

Suur-Sõjamäe 50a, 11415, Tallinn

E-R, 8:30 kuni 17:00
Tel: 680 0160
info@citykliima.ee
www.citykliima.ee

ETTEVÕTE

City Kliima OÜ

Reg.nr. 11471205
KMKR: EE101229638

© MMXVIII – City Kliima OÜ – Kõik õigused kaitstud
[contact-form-7 id="2482" title="OptinMonster"]