Õhuniisutid ja kuivatid

Print Friendly, PDF & Email

ÕHUNIISUTI B300

Tooteinfo “Õhuniisuti B 300”

Õhuniisuti B300 elupindadele ja kontoritele

Külma vee aurustumise põhimõttel  B 300 pakub puhast ja tõhusat viisi suurendada õhuniiskust niis suurtes kui väikestes ruumides. Niisuti ei ole ainult  suure võimsusega ja peaaegu hääletu vaid see tapab vee ja õhu kaudu mikroobe kasutades UV-kiiri ja puhastab õhku mustuse ja tolmu osakestest. Kompaktset niisutajat B300 saab kasutada nii statsionaarse kui mobiilse seadmena tänu oma ratastele. Kaasaegne ja atraktiivne disain muudab selle niisuti lihtsalt kasutatavaks mistahes ruumis. Niisutaja B300 on võimeline automaatselt reguleerima niiskustaset kontorites ja eluruumides kuni 600 m³ keskkonnasõbralikul ja seda energiatõsusal viisil.

Õhuniisuti B300 – moodne disain ja mugav käsitlemine

Niisuti koosneb ainult kolm moodulist – korpus, seadmestik ja veepaak – õhuniisuti tark disain muudab B300  lihtsalt käsitletavaks ja puhastatavaks. Niisutil on elektrooniline juhtsüsteem ja kasutajasõbralik tabloo. Tabloo kuvab reaalajas informatsiooni optimaalse suhteline niiskuse, töörežiimide (käsitsi või automaatne) ja vee koguse kohta. Seade tarnitakse ready-to-use, mistõttu on lihtsalt ja kiirelt võimalik saavutada ruumides soovitud niiskustase. Õhuniisuti  B300 ei paku ainult mugavat ja tervisliku sisekliimat eluruumides, vaid ka kaitseb ka väärtuslikku inventari, kunstiteoseid, puitparketti  ja mööblit  võimalike kahjustuste eest, mida põhjustab liiga kuiv õhk.

Ventilaator

Ventilaator on automaatse funktsiooniga – ja lihtsalt välja lülitatav.
Saad valida kahe funktsiooni vahel – “käsitsi” või “automaatne”. Käsitsiseadel on ventilaatori jõudlus kohandatud kas  “kõrge” /”nõrk” või saate valida ka automaatrežiimi. Viimasel kiirust juhitakse elektrooniliselt; tekitades kõrgemat või madalamat õhuhulka, sõltuvalt ümbritseva õhu niiskustasemest .

Õhu ja vee puhastamine  UV-C lambiga

UV-C kiirtel on steriliseeriv toime, mis on väga tõhus. UV tehnoloogia on juba laialdaselt kasutatusel  veepuhastusprotsessides. Nutikas ultraviolettkiirgust tekitav lamp võimaldab UV-C kiirguse abil hoida vett ja filtrisse sisenevat õhku puhastada. UV-C võimaldab luua Teil tervislikuma siseõhu. Antud protsess on täiesti osoonivaba ja ei oma mingisugust ohtu tervisele.

Õhu puhastaminine

Täiendav õhufilter võimaldab eemaldada ventilaatori abil  tolmu ja Muud osakesed. Hiljem juhitakse õhk läbi vee ja siis juba tagasi ruumi läbi aurusti filtri, mis tagab õhu puhastamise. Desinfitseeriva  UV-C-lambi abil on  tehtud võimalikus tõhus õhu töölemine, mis tagab veelgi puhtama Õhu.

Vee taseme indikaator

Veega täitmiseks ei ole vaja veepaaki eemaldada. Juhtpult informeerib Teid niisutis olevast veetasemest ja vee tühjenemisel lülitub see automaatselt välja. Ekraanil hakkab põlema tuli mis teavitab veega täitmise vajadusest.

Juhtimine

Niisuti juhtimise toimub automaatselt.Võite valida niiskuse taset “+” või “-” nupuga. Niisuti töötab seni kuni niiskustase on saavutatud ja lülitub siis välja. Kui niiskustase on langenud alla sättepunkti hakkab see uuesti tööle.

Juhtpult:

Juhtpult hoiab Tei informeeritult: Ekraan asub niisuti küljel. Sealt on võimalik lugeda hetkelist niiskuse taset ja vee taseme kogust, lisaks valida erinevate ventilaatori kiiruste vahel.

Lastelukk

Kui õhuniisutit kasutataks avalikes kohtades on turvalisus esmatähtis, eriti kui on tegemist lastega. B300 on varustatud lastelukuga, mis võimaldab niisuti klaviatuuri lukustada.

Jaga seda:

Küsi personaalset pakkumist

[contact-form-7 id="2482" title="OptinMonster"]