Õhuniisutid ja kuivatid

Print Friendly, PDF & Email

Condair RS küttekehaga auruniisuti

Print

Auruniisuti

Niisuti aurupaak on tehtud roostevabast terasest ja niisuti võimaldab hoida ette antud niiskustaset +/- 1%rH.
Antud niisutil on lisaks katlakivi kogumise mahuti, mis võimaldab seda väga lihtsalt tühjendada, erinevalt elektroodidega niisutist, kus vahetust vajab terve aurusilinder.
Auru tootmisel tekkiv sool koguneb automaatselt kogumisanumasse. Lisaks on lubatud niisutit ka kasutada pehmendatud pöördosmoos seadmega ja sooladel põhinevate pehmendusseadmetega.Õhuniisuti Condair RS tagab ruumides täpselt juhitud niiskustaseme ilma, et oleks vaja vahetada ühekordseid aurusilindreid. Õhuniisutis on kasutusel patenteeritud katlakivieemaldussüsteem, mis lihtsustab oluliselt seadme hooldamist. Innovaatiline süsteem tagab õhuniisuti pika tööea ja lühikesed hoolduskatkestused. 

Condair RS küttekehad töötavad kasutatava vee kvaliteedist sõltumata. Suureks eeliseks antud seadme puhul on töötamine nii joogi- kui ka demineraliseeritud veega. Töödeldud vee kasutamisel on hooldusvajadus minimaalne.

Condair RS mudelid on saadaval tootlikkusega vahemikus 5,1 – 80 kg/h. Ühe aurusilindriga mudelid on saadaval tootlikkusega kuni 40 kg/h ja kahe aurusilindriga mudelid tootlikkusega kuni 80 kg/h. Võimalik on luua ka ülem-alluv õhuniisuti süsteeme tootlikkusega kuni 160 kg/h.

Õhuniisuti Condair RS põhiomadused

  • Patenteeritud katlakivieemaldussüsteem
  • Niiskustase on seadistatav täpsusega +/-1% RH
  • Töötab nii joogi- kui ka demineraliseeritud veega
  • “Külma vee sektsioon” takistab vee sissevõtu- ja äravooluava ummistumise eest
  • Kasutajasõbralik puutetundlik juhtpaneel
  • Lai mudelivalik (tootlikkus 5,1 – 80 kg/h)
  • Ühildatav hooneautomaatikaga (Modbus, BACnet, LonWorks)
Jaga seda:

Küsi personaalset pakkumist

[contact-form-7 id="2482" title="OptinMonster"]