Ventilatsiooniagregaadid

Print Friendly, PDF & Email

WOLF CWL-D-70 soojustagastusega ventilatsiooniseade korteritele

Wolf-Metall

CWL-D-70 tootevideo

CWL-D-70 on ideaalne seade olemasolevate hoonete moderniseerimiseks. See ühendab endas efektiivsust – mugavust, võttes samas vähe ruumi. Lokaalne ventilatsiooniseade sobib ideaalselt ruumidess kuhu ei ole võimalik paigaldada ventilatsioonitorusid.   Lokaalne ventilatsiooniseade sisaldab eemaldatavat plastikust hübriid rist- vastuvoolu plaat soojusvahetit, mis tagab soojusehenrgia taaskasutamise  vähemalt 80% ulatuses. Seadmel on väga  väike energiatarve tänu  DC mootoritele. See on vaiksemaid seadmeid turul.

NB! Mõlemad nii sissepuhe, kui väljatõmme töötavad üheaegselt, st õhuvahetus -soojustagastus on tagatud igal ajal. Erinevalt tava nn: ” fresh klappidest” kus toimib ainult väljatõmme või sissepuhe/väljatõmme intervalliga on tegemist täisautomaatse ventilatsiooniagregaadiga.

0293_01_ISH_2015_Air-70-front-view                 CWL-D-70_1 category

Agregaati on integreeritud elektriline eelsoojendus (275 W), et tagada ruumide ventilatsioon ka külmemate ilmadega. WOLF CWL-D-70 on lisatud  automaatne külmumiskaitse ja suvine sooja õhu möödaviik ( bypass).  G4 klassi õhufiltrid tagavad pidevalt  puhta, õietolmu-vaba värske õhu.  Filtrit vahetuse kohta annab seade teavituse.

Valge sisepaneel viisaka välimusega ja sobib igasse interiööri. Välisseinale paigaldatav kate on võimalik valida kas valge (RAL 9010) või roostevabast terasest. CWL-D-70 on varustatud elektrijuhtmega ja valmis paigaldamiseks. Paigaldamine on väga lihtne.

Air_70-doorsnede
Eelised CWL-D-70 lühidalt:
Ideaalne olemasolevate hoonete moderniseerimiseks
integreeritud bypass
80% soojuse taaskasutamine
DIBt heakskiitmine ja passiivmaja sertifikaat
Vastab EN 13141-8 (2015)
Äärmiselt lihtne paigaldus
Elektriline eelsoojendus (275 W) standardina

 

Jaga seda:

Küsi personaalset pakkumist

[contact-form-7 id="2482" title="OptinMonster"]