Konditsioneerid

Print Friendly, PDF & Email

Daikin KONDITSIONEER FTXB50C/RXB50C

corporate_horizontal_logo_-_full_colour_cmyk

DAIKIN KONDITSIONEER

Daikin Industries on pikkade traditsioonidega Jaapani kliimaseadmete tootja, kes tähistab peagi oma 90.aastapäeva. Daikini peakorter asub Osakas, kust juhitakse Jaapanis, Hiinas, Kagu-aasias, Austraalias, Indias, Põhja-Ameerikas ja Euroopas tegutsevaid tootmisüksusi, mis annavad tööd ligi 42 tuhandele inimesele. Daikinil on 55.aasta pikkune kliimaseadmete tootmise kogemus, mida kasutatakse väga oskuslikult üha uute ning täiuslikumate toodete loomisel, pakkudes inimestele üha efektiivsemaid, säästlikumaid ning suurepärase disainiga seadmeid. Daikin.Daikini tehasel on 55.aastane soojuspumpade tootmise kogemus ja esimese tootjana tutvustas Jaapani tehas maailmale  Inverter õhk-vesi soojuspumpa.

Konditsioneeri omadused

  • Lame ja stiilne esipaneel sulandub hästi igasse interjööri ja seda on lihtsam puhastada
  • Infrapuna-juhtpult on kasutajasõbralik ja sisaldab taimerifunktsiooni, mis võimaldab teil programmeerida seadme käivitumist ja väljalülitumist teile sobival ajal.
  • Automaatne vertikaalne suunamuutus liigutab üleval ja all asuvaid väljalaskeklappe nii, et õhk ja temperatuur jaotuksid kogu ruumis tõhusalt
  • 24-tunnine taimer võimaldab jahutuse või kütte käivituse programmeerida suvaliseks ajaks 24 tunni jooksul                                  

Portatiivsed konditsioneerid; seinamudelid; ilma välisosata konditsioneerid; disainkonditsioneerid

                                            

Jaga seda:

Küsi personaalset pakkumist

[contact-form-7 id="2482" title="OptinMonster"]