Õhuniisutid ja kuivatid

Print Friendly, PDF & Email

Brune õhuniisuti B250

Brune õhuniisuti

Niisuti lisainfo:

  • Elektrooniline juhtimine
  • Töötab tavalise kraaniveega
  • Eriti energiasäästlik
  • Vee lõppemise indikaator
  • Filter õhu puhastamiseks
  • Võimalus ühendada otse veevõrku

Õhuniiuti  B250 tõstab kiirelt Teie õhu niiskust 

Õhuniisuti B250  loob hea sisekliima ja toob olulist kasu Teie tervisele samas kaitstes ka puitpõrandaid. Optimaalne õhuniiskus aitab  vältida hingamisteede haigusi ja igaüks, kes kasutab õhuniisutit saab kiirelt aru palju kasu see toob. Õhuniisuti B250 on võimas aururootoriga niisuti, mis töötab täiesti elektrooniliselt ja mille  tööpõhimõte seisneb külma vee aurustumisel. Seade on varustatud kolme erineva ventilaatori kiirusega, mille automaatne seadistus automaatselt vähendab või suurendab ventilaatori kiirust vastavalt vajadusele. Brune õhkniisuti tagab mugava õhuniiskusr ruumides kuni 500 m³. See on ideaalne kasutamiseks kodustes majapidamisruumides, samuti tööruumides.

Võimas ja kaasaegne rootoriga niisuti  

Õhuniisutaja B250 vastab ka kõige kõrgetele tehnilistele nõudmistele. Täielikult automatiseeritud süsteem ja elektrooniline niiskuse lüliti on seotud mitme kiiruselise ventilaatoriga ja praktilise veetaseme indikaatoriga. Saabuv õhk puhastatakse spetsiaalse filtri abil ja suunatakse läbi  pöörleva rootori, millel on suur aurusti pind. Seejärel suunatakse niiske õhk ühtlaselt kogu ruumi ja ilma, et kusagile pinnale tekiks vee kondeneerumine. Lihtsalt kasutatav juhtpaneel annab Teile reaalajas teavet õhuniiskuse ja vee taseme kohta. Kasutajad saavad sisestada soovitud niiskustaseme. Tänu integreeritud elektroonilistele anduritele mõõdab B250 pidevalt suhtelist õhuniiskust ning reguleerib automaatselt selle taset. Seade on varustatud ka praktilise klahvilukuga mida saab avada koodiga, et vältida kõrvaliste isikute muudatusi seadistustes.

Tööpõhimõte:

B250 töötab külma vee aurustumise põhimõttel. Õhk suunatakse läbi spetsiaalse filtri, et võimaldada lisa puhastust. Õhk läbib suurepinnalist pöörlevat aururootorit, mis võimaldabki saavutada vajamineva õhnuiiskuse taseme ruumis.

Jaga seda:

Küsi personaalset pakkumist

[contact-form-7 id="2482" title="OptinMonster"]