Õhksoojuspumbad

Print Friendly, PDF & Email

Mitsubishi Electric ÕKSOOJUSPUMP MITSUBISHI MSZ-FH35VEHZ

Mitsubishi Electric õhksoojuspump

Energiatõhus püsiva küttevõimsusega õhksoojuspump

Õhksoojuspump Mitsubishi KIRIGAMINE MSZ-FH on mõeldud kasutamiseks põhjamaades. Selleks on seade varustatud tehnoloogiaga Hyper Heating, mis tagab hea küttevõimsuse ka väga madala välistemperatuuri korral. Ühtlane küttevõimsus on garanteeritud temperatuurini -15 °C. Seadme välismoodul MUZ-FH-VEHZ on garanteeritud töötama kuni temperatuurini -25 ºC. Lisaks on soojuspumbas Kirigamine MSZ-FH uue funktsioonina kasutusel kütterežiim +10 °C, mida on eriti mugav rakendada suvilates või köetavates garaažides. Põhivarustusse kuulub tehases paigaldatud põhjasoojenduskaabel ning tilkumisalus on kohandatud sulatusvee paremaks ärajuhtimiseks

 

Õhksoojuspumba 3D I-see Sensor

Soojuspumba uus 3D I-see Sensor või Human Sensor võimaldab kontrollida õhksoojuspumba tööd. Soojuskiirguse andur omab 8 soojustundlikku elementi, mis jälgivad kogu ruumi. Andur tuvastab temperatuurierinevusi ruumis ja suunab vastavalt sellele õhuvoogu. Soojuspumba andur tuvastab ka inimese asukohta ja viibimist ruumis ning juhib seeläbi kütmist/jahutamist veelgi efektiivsemalt. Näiteks kui inimene lahkub toast, siis seadistatud temperatuuritaset vähendatakse (kütmisel) või suurendatakse (jahutamisel) kuni 2 kraadi ulatuses. Temperatuuri muudetakse automaatselt peale 10 min eemalolekut 1 ºC  ning lisaks veel 1 ºC peale 60 min äraolekut. Inimese naasmisel taastatakse seadistatud ruumitemperatuur. Kui eemalviibimine kujuneb pikemaks, suureneb ka energiasääst.

Õhksoojuspumba kaheosaline õhusuunaja

Paremaks ja ühtlasemaks soojuse jaotamiseks on kasutusele võetud eri suundades seatavate labadega kaheosaline õhusuunaja. Soojuspumbale õige paigalduskoha valimisel saab soojust tõhusalt jaotada ka kahekorruselises majas.

Õhksoojuspumba Plasma Quad filtrisüsteem

Soojuspumbas kasutatav filtrisüsteem Plasma Quad eemaldab viirused, bakterid, tolmu, õietolmu ja halva lõhna, mis tagab puhtama sisekliima. Filter Plasma Quad eemaldab ruumiõhust 94-99% ebasoovitavatest osakestest. Õhksoojuspump Kirigamine MSZ-FH on Jaapani keskkonnainstituudi (Institute of Tokyo Environmentel Allergy, ITEA, Inc.) poolt heaks kiidetud. Soojuspump võimaldab ka õhku kuivatada vähendades hallituse tekkimise riski.

Õhksoojuspumba madal müratase

Mitsubishi Electricu soojuspumbad on tuntud madala mürataseme poolest. Kirigamine MSZ-FH õhksoojuspumba siseosa müratase on 20dB(A).

Õhksoojuspumba nädalataimer

Soojuspumba nädalataimer on energiasõbralik režiim, mis võimaldab veelgi säästa küttekulusid. Nädalataimeriga on võimalik seadistada soojuspump terveks nädalaks. Ruumi temperatuuri saab kodust eemalviibimise ajaks alandada.

 

õhk-õhk soojuspumbad, õhk-vesi soojuspumbad, maasoojuspumbad

Jaga seda:

Küsi personaalset pakkumist

[contact-form-7 id="2482" title="OptinMonster"]